Przejdź do treści
Szukaj

TOP 5 najlepszych słuchawek bezprzewodowych dousznych

Słuchawki bezprzewodowe douszne stały się nieodłącznym sprzętem każdego, zarówno młodego, jak i dorosłego człowieka. Cieszą się bardzo dużą popularnością, zwłaszcza wśród osób ceniących sobie praktyczne rozwiązania technologiczne, ze względu na ich kompaktowość i sprawność działania. Zastanawiasz się, jakie modele będą najlepsze wśród słuchawek bezprzewodowych dousznych? Ranking przedstawi Ci najbardziej wytrzymałe, gwarantujące dobrej jakości dźwięk egzemplarze, które uprzyjemnią drogę do szkoły, pracy bądź zapewnią komfort słuchania muzyki czy podcastów podczas uprawiania sportu.

5. Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 stanowią najlepsze słuchawki bezprzewodowe douszne w tak niskiej cenie. Są wykonane z solidnego materiału, nie przerywają połączenia ze sparowanym smartfonem oraz mają doskonały zasięg działania, ponieważ wynosi on 10 metrów. Zostały wyposażone w mocny akumulator, pozwalający na pracę do 5 godzin po naładowaniu, podczas gdy dodatkowe zasilanie z etui wynosi aż do 20 godzin. Oprócz tego słuchawki Xiaomi posiadają wbudowany mikrofon, który znacznie ułatwia przeprowadzanie rozmów oraz komunikowanie się z asystentem głosowym Xiaomi Al.

4. JBL Tune 225 TWS 

Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych bez kultowej firmy, jaką jest JBL, nie byłby kompletnym zestawieniem. Model Tune 225 oferuje użytkownikowi nie tylko najwyższą wygodę noszenia dzięki dobremu wyprofilowaniu, lecz także wysokiej jakości dźwięk. Nie generują ciśnienia akustycznego i wyposażone zostały w mocne basy. Ponadto posiadają akumulator o żywotności sięgającej 25 godzin, co pozwala na swobodne słuchanie muzyki przez cały dzień. JBL Tune 225 TWS zostały zaopatrzone także w funkcję szybkiego parowania oraz dwa tryby: mono i stereo, dzięki którym możesz zwiększyć żywotność akumulatora. Oczywiście, w słuchawki został wbudowany mikrofon, pozwalający prowadzenie rozmów.

3. Apple AirPods Pro (MWP22ZM/A) 

Apple AirPods Pro są jakościowo najlepszymi słuchawkami bezprzewodowymi dousznymi marki Apple. Wykorzystują technologię aktywnej redukcji szumów, która gwarantuje przewodzenie czystego dźwięku. Do wyboru dostępny jest także tryb kontaktu, umożliwiający słyszenie swojego otoczenia. Słuchawki Apple Air Pods Pro zaopatrzone zostały w zwężające wkładki w trzech rozmiarach, dzięki którym istnieje możliwość lepszego dopasowania do ucha użytkownika, a co za tym idzie, wyższy komfort słuchania. Ponadto słuchawki mają wbudowany specjalnie zaprojektowany przetwornik, generujący mocne basy o dużej amplitudzie oraz niskim poziomie zniekształceń. Wzmacniacz znajdujący się w sprzęcie wytwarza nieskazitelny dźwięk, a adaptacyjna korekcja automatycznie dostraja muzykę. Słuchawki marki Apple zostały także wyposażone w funkcję Udostępniania dźwięku, która pozwala na słuchanie tych samych tytułów na dwóch parach. Są również odporne na wodę i pot oraz bardzo łatwo parują się z każdym urządzeniem Apple.

2. Samsung Galaxy Buds Live SM-R180

Słuchawki douszne Samsung Galaxy Buds Live mają niespotykany kształt oraz eleganckie, błyszczące wykończenie. Dzięki ich doskonałym dopasowaniu do ucha idealnie w nim leżą, a za sprawą niewielkiej wagi, jak i otwartej dousznej konstrukcji można je bez problemu nosić cały dzień. Słuchawki wyposażone zostały także w aktywną redukcję szumów, która blokuje dźwięki pochodzące z otoczenia, lecz przepuszcza ludzki głos. Sterowanie jest niezwykle proste i wygodne. Odbywa się bowiem przy pomocy panelu dotykowego, znajdującego się na słuchawkach lub z poziomu widgetu w telefonie. Model ten posiada również opcję superszybkiego ładowania – po 5-minutowym ładowaniu pozwala na godzinne słuchanie. Firma Samsung zapewnia również aż do 29 godzin działania, a w tym nawet od 6 do 9 godzin pracy na jednym ładowaniu. Te wysokiej jakości słuchawki grają bardzo czysto i dynamicznie, a prowadzenie przez nie rozmów jest bardzo przyjemne oraz komfortowe. 

1. Jabra Evolve 65t MS Titanium 

Słuchawki Jabra Evolve są profesjonalnym sprzętem, wyposażonym w aż 4 mikrofony. Dzięki nim głos rozmówcy jest doskonale słyszalny po drugiej stronie. Do tego dostarczają słuchaczowi dobrze zbalansowane brzmienie piosenek lub podcastów, w tym zoptymalizowany bas. Wyposażone zostały w funkcję eliminującą niepożądane odgłosy z otoczenia. Dzięki różnym opcjom dopasowania słuchawek do ucha zapewnione jest ich prawidłowe zamocowanie, które ma za zadanie izolować dźwięk, zapewniać redukcję szumów, a zarazem utrzymać je w uchu. Jabra Evolve posiadają akumulator, zapewniający żywotność baterii osiągającą do 15 godzin. Po jednym doładowaniu wynosi ona do 5 godzin, a z dołączoną stacją ładującą – deklarowane 15 godzin. Słuchawki są w stanie podłączyć się do dwóch urządzeń jednocześnie oraz umożliwiają korzystanie z asystentów głośnomówiących. Ponadto sprzęt ten posiada także funkcję odsłuchiwania dźwięków z otoczenia przy pomocy jednego przycisku. 

W ciągu ostatniej dekady słuchanie muzyki przez słuchawki stało się bardzo popularne. Brak przewodu łączącego tego typu akcesorium z urządzeniem lub ze sobą jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, które przypadło do gustu wielu audiofilom. Wynalezienie słuchawek bezprzewodowych dousznych właściwie zrewolucjonizowało rynek tego typu urządzeń. Jest to bowiem bardzo wygodny i przyjemny sposób na umilenie sobie dnia ulubionymi utworami czy podcastami.