Przejdź do treści
Szukaj

TOP 5: Najlepszych alkomatów - ranking

Alkomat to bardzo przydatne akcesorium, na którego zakup decyduje się coraz więcej osób. Pozwala na kontrolowanie stanu trzeźwości, a co za tym – idzie na świadome prowadzenie pojazdu w ruchu drogowym. Nawet nieumyślne prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu może skończyć się sytuacją, która zagrozi zdrowiu osób postronnych. Właśnie dlatego warto w sposób odpowiedzialny prowadzić auto, idealnym rozwiązaniem będzie tutaj alkomat. Jaki jednak wybrać, aby okazał się skuteczny i sprawdzał się przez długi czas?

Najlepsze alkomaty – ranking

Na rynku obecnie odnaleźć można bardzo wiele interesujących modeli alkomatów w przystępnych cenach. Wiele klientów nie wie jednak, na jaki się zdecydować, aby okazała się skuteczny w codziennych użytkowaniu. Najlepsze alkomaty to z pewnością takie, które posiadają szereg pozytywnych opinii, a użytkownicy chwalą prosty sposób użytkowania. Nie trzeba od razu decydować się na drogi oraz w pełni profesjonalny sprzęt. Jeżeli zamierzasz wykorzystywać go w celach prywatnych, wystarczy dobry produkt, który cechuje się wysokiej jakości wykonaniem. W sklepie promil-lab.pl otrzymasz najlepsze na polskim rynku alkomaty cenionych producentów.

5. Kalibracja alkomatu XBLITZ UNLIMITED

Posiadając alkomat, warto pamiętać również o regularnej kalibracji sprzętu, co jest gwarancją poprawnego działania oraz dokładności pomiarów. Kalibrację należy przeprowadzić co najmniej raz do roku lub co określoną liczbę pomiarów. Szczegółowe dane odnaleźć można w informacjach dostarczonych przez producenta. Firma promil-lab.pl oferuje kalibrację alkomatu Xblitz Unlimited, co pozwoli skutecznie zadbać o poprawne działanie sprzętu tej marki. Alkomat można przesłać za pomocą poczty lub udać się do stacjonarnego punktu. Prace wykonywane są w pełni profesjonalnie, a klient otrzymuje również certyfikat kalibracji, co pozwala mu cieszyć się z poprawnie pracującego alkomatu. Zlecenia realizowane są w krótkim czasie, aby klient jak najszybciej mógł skorzystać ze swojego urządzenia.

4. ALKOMAT PRO X-5 (5 lat gwarancji, okresowe kalibracje)

Produkt marki Alcofind cieszy się ogromną popularnością. W sklepie promil-lab.pl odnaleźć go można w bardzo interesującej ofercie. Klient w trakcie zakupu otrzymuje również 5 lat gwarancji oraz okresowe kalibracje produktu. Alkomat posiada platynowy sensor elektrochemiczny, co pozwala na osiąganie bardzo dokładnych pomiarów w krótkim czasie. Sprzęt jest bardzo poręczny, przez co przechowywać go można w dowolnym miejscu. Jest prosty w obsłudze, a cyfrowy wyświetlacz ułatwia sterowanie urządzeniem. Czas poboru próbki trwa zaledwie 3 sekundy, sprzęt posiada również pamięć do 10 pomiarów wstecz. W zestawie otrzymujemy również baterie alkaliczne, które służą do ładowania urządzenia. Sprawdzi się zarówno do użytku prywatnego, jak i wykorzystania w celach zawodowych.

3. Alkomat Elektroniczny Marki Gtx Smart (Rok Kalibracji)

Produkt marki GTX Smart w rankingu alkomatów wyróżnia się szczególnie łatwością obsługi. Posiada cyfrowy wyświetlacz, dzięki czemu bardzo szybko odczytasz wynik pomiaru. Dioda sygnalizuje również kolejne etapy pobierania próbki – przygotowanie do wykonania badania oraz jego przeprowadzenie. Kupując ten model na stronie promil-lab.pl, otrzymujesz rok darmowej kalibracji, co jest doskonałym dodatkiem do produktu. Model alkomatu jest niezwykle lekki, a jego wymiary nie są duże, przez co z powodzeniem zmieści się nawet w kieszeni i można przechowywać go w dowolnym miejscu. Do ładowania wykorzystuje się baterie alkaliczne, dołączone w zestawie z produktem. To bardzo korzystna cenowo oferta, którą warto rozważyć podczas zakupu. Ranking alkomatu z pewnością nie mógłby się obejść bez tego alkomatu marki GTX smart.

2. Alkomat Elektrochemiczny Alcofind Pro X-3

Kolejna propozycja to alkomat pro x-3 AlcoFind bardzo dokładny alkomat, który wykorzystuje policyjny elektrochemiczny sensor, przez co daje bardzo dokładne wyniki pomiarów. Urządzenie wykorzystywane jest często przez służby mundurowe, ale sprawdzi się także do celów indywidualnych. Zachowuje przy tym bardzo dobry stosunek ceny do jakości, z pewnością każdy klient będzie zadowolony z użytkowania tego alkomatu. Wyświetlacz LED umożliwia łatwe odczytywanie wyników, sam czas trwania pomiaru wynosi od 5 do 10 sekund. Kalibrację należy przeprowadzać co 12 miesięcy lub 500 wykonanych pomiarów. W zestawie wraz z alkomatem załączone jest eleganckie etui, zestaw baterii alkalicznych, dwa dodatkowe ustniki wielokrotnego użytku, a także karta gwarancyjna oraz instrukcja. To doskonały produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

1. Alkomat Pro-x-5 Plus Marki Alcofind

Alkomat pro x-5 plus to urządzenie pochodzące od znanego koreańskiego producenta posiada licznik od 0 do 5 promili. Sprzęt przypomni również o obowiązkowej kalibracji, w momencie osiągnięcia odpowiedniej liczby pomiarów. Produkt marki Alcofind posiada sensor elektrochemiczny Premium, który gwarantuje dokładne pomiary, a także wynik do dwóch miejsc po przecinku. Czas poboru próbki trwa zaledwie 3 sekundy, natomiast przygotowanie do wykonania badania 15 sekund. Wykorzystanie tego produktu gwarantuje, że uzyskamy ten sam wynik co podczas rutynowej kontroli drogowej. To pewność, że ruszamy w trasę w pełni trzeźwi. Zestaw, który zakupić można na stronie promil-lab.pl zawiera także dwie baterie alkaliczne, elegancki futerał, kartę gwarancyjną, instrukcję oraz dwa ustniki wielorazowego użytku. Cena jest bardzo korzystna, biorąc pod uwagę doskonałą jakość tego produktu. To zdecydowany zwycięzca rankingu alkomatów.